Hasta karyolası kiralama istanbul

Hasta Karyolası Fiyatları 2019

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta karyolasının sağladığı avantajlar özellikle son yıllarda insanların evde yaşlı bakımı alanında rahat bir hizmet almasını sağlamıştır. Hastalar için yüksek konfor özelliklerine sahip olan karyolalar firma özelinde farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır. https://hastayataklari.com/ adresi üzerinden hasta yataklarının özelliklerini inceleyebilir ve tüm hasta yatakları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hasta karyolası fiyatları büyük ölçüde yatak özellikleri ve kurumsal fiyat politiklarına göre belirlenmektedir. Gelişmiş yatak teknolojileri, elektrik ve havalı sistemler, alternatif pozisyon seçenekleri ve portatif kullanım özellikleri hasta bakım yataklarının en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır. Sünger hasta yatakları ve ortopedik yataklar hastaların yatarak çok rahat bir bakım sürecine alınmasına yardımcı olmaktadır.

Hasta Karyolası Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde piyasada üretilen ve satışa sunulan çeşitli markaların birçok alternatif modeli bulunmaktadır. Hasta karyolası kiralama işlemlerinde fiyatların belirlenmesinde yatak özellikleri de dikkate alınmaktadır. Ancak fiyatlardan ziyade hastaların konforunun ön planda tutulması her zaman için ilk tercih unsuru olmalıdır. Hasta karyolası çeşitleri arasında:

  • Havalı hasta yataklar,
  • Motorlu hasta karyolası,
  • Korkuluk kenarlı yataklar,
  • Boru tipli havalı yataklar,
  • Lazımlıklı hasta karyolası vb.

Daha birçok alternatif seçenek bulunmaktadır. Ev tipi ve hastane tipi özelliklerine göre değişiklik gösteren yatakların hataların fiziksel özelliklerine ve hastalık derecelerine göre seçilmesi gerekmektedir. Tüm hasta yatakları için alternatif seçenekler fiyatların belirlenmesinde temel unsurlar arasında yer almaktadır.

Havalı Hasta Karyolası Özellikleri

Havalı motorlu hasta yatakları, farklı motor özellikleri ile iki parçadan oluşan yatak sistemidir. Hastanın fiziksel özelliklerine göre motorlar sayesinde yatak şekillendirilebilir. Uzun süre yatarak tedavi görmek zorunda kalan hastalarda yaşanan en büyük sorunların arasında yatak yaraları gelmektedir. Havalı yataklar sayesinde bu yaralara göre yatak pozisyonu ve şekli rahatlıkla ayarlanabilmektedir.

Motorlu havalı hasta karyolası tamamen hastaların yatak yaralarına ve konforuna göre şekillendirilmektedir. Genellikle üç tip havalı yatak çeşidi bulunmaktadır. Bunlar:

  • Boru tipli,
  • Pozisyon veren ve
  • Baklava tipli.

Olarak sınıflandırılabilir. Havalı hata yatağı medikal alanında yaşanan son gelişmeler doğrultusunda hasta tedavisinde ve konforunda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

Paylaş:

Yorum yazın

error: