hasta yatağı kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama: En hızlı servis ve en iyi hizmet veren firmamız, İstanbul geneline aynı gün 1-3 saatleri arasında kurulum yapmaktadır. Hemen arayın hemen gelsin, geniş servis ağı ve profesyonel ekibi le My ticaret sizlerin memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

Son dönemlerde yaşanan zorlu hayat şartları yüzünden, gittikçe artan yatalak hastalar için ciddi bir rahatlık olarak görülen ve profesyonelce üretilen hasta karyolaları, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacak düzey haline gelmiştir. Bu sektörde istediğiniz anda satın alarak veya kiralayarak sahip olabileceğiniz yataklar bütçenize uygun ödeme koşulları ile büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Bu kapsamda kullanım özelliklerine göre diğerlerinden farklı olan havalı yataklar standart olan yataklara göre daha kapsamlı halde üretilmektedir. Aynı zamanda tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Uzun süre yatakta tedavi görmek zorunda kalan hastalar için üretilen bu yataklar hastanın vücut ağırlığının uyguladığı basınç ile oluşabilecek yatak yaralarını önlemek amaçlı üretilmektedir. Yatak yaraları oluşumu ise önce hafif kızarıklık ardından morarma ve yara oluşumu ile en son şeklini almaktadır.  Bu durumu engellemek için üretilen bu yataklar daha çok talep edilerek hem hastanın hem de hasta yakınının tüm ihtiyaçlarına cevap verdiği görülmektedir. Hasta yatağı kiralama

hasta yatağı kiralama istanbulHasta Yatağı Kiralama Kolaylığı
Hastalık sürecini kısa sürede atlatacak olan kişiler üzerinde yapılan çalışmalarda en uzun süre 3- 4 ayı aşmayacak durumlarda bu yatakların satın alınmasını tavsiye etmeyen üreticiler, bu kapsamda da çalışmalar yaparak ürünleri kiralama işlemleri de yapabilmektedir. İsterseniz günlük isterseniz aylık kiralayabileceğiniz hasta karyolaları veya yataklarını oldukça uygun fiyatlarda bulabilme imkanına sahipsiniz. Bu yüzden tek yapmanız gereken hastanızın ihtiyacı olan yatağı seçmek ve onun konforlu bir şekilde tedavi sürecini atlatmasına yardımcı olabilmek için bir an önce yatak üreticilerinin eğitimli müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek detaylı bilgi almaktır.

Yatak Çeşitleri Ve Özellikleri
Hastanızın kaliteli bir dönem geçirmesi için üreticilerin sunduğu medikal ürünler başlığı altında bulabileceğiniz. Hasta karyolası, hasta yatağı, motorlu hasta yatağı, havalı yataklar, lazımlıklı havalı yataklar, ventilasyonlu havalı yataklar gibi seçenekler ile hastanızın en rahat kullanabileceği ev tipi ve hastane tipi yataklar hakkında bilgi sahibi olarak harekete geçmeniz sizlere fayda sağlayacaktır.  Bu yataklar sizlere hem yatak hem de motor olarak iki parça halinde teslim edilmektedir. Ayrıca istediğiniz motor kapasitesi, istediğiniz başlık ve korkuluklu yataklar, ayarlanabilir özellikte ya da standart olarak hizmetinize sunulmaktadır. Kullanım özelliklerine göre çeşitlere ayrılan bu yataklar;

Boru tipi havalı yataklar,
Baklava tipi havalı yataklar,
a, b, c sistemli havalı yataklar,
Pozisyon verici havalı yataklar,
ventilasyon özellikli havalı yataklar.

Hastanızın vücuduna göre şekil alabilecek düzeyde konforlu ve ekonomik olarak üretimi yapılarak, tüm hasta ve hasta yakınları için ister kiralayabileceğiniz isterseniz satın alabileceğiniz kolaylıklarla hizmetinize sunulmaktadır.

Paylaş:

Yorum yap"Hasta Yatağı Kiralama"

 1. Saim GÜNER

  Kiralama hizmetleri sadece İstanbul için mi geçerli? Ben Muğla’dayım acaba buralara bu tür hizmetleri verebiliyormusunuz?

  • hasta@admin

   Merhabalar
   Evet, hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz sadece İstanbul içi geçerlidir, hasta yatağı satışı ise Türkiye geneline hizmet veriyoruz.

 2. Kerim İSTEK

  Firmanızı takdir ettiğimi söylemem gerekiyor. Yazınızı baştan sona okudum. Bilgilendirmeler çok güzel. Esas güzel olan ticari faaliyeti arka plana bırakıp insanlara faydalı olmayı hedeflemeniz.

 3. Emine UÇMAZ

  Hasta yatağı kiralama hizmetleri için kira gün sayısı hesaplanarak mı ödeme yapılıyor? Yoksa kira öncesi yarısı peşin yarısı teslimden sonra mı? Ne şekilde kiralama yapıyorsunuz

  • hasta@admin

   Emine hanım merhabalar
   Hasta yatağı kiralama aylık olarak yapılıyor ve istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz, Ürün kurulumunda ilk kirayı alıyoruz. Bri çok model var ve hasta karyolası kiralama yapmak istediğinize bizleri aradığınızda sizler en ideal olanı hastanızın durmuna göre satış ekibimiz sizlere tavsiyede bulunuyor.

 4. Eşref KEPEKLİ

  Motor kapasitesi hangi aralıklar ile başlıyor. En yüksek olan en güçlü olanmı olarak anlamamız gerekiyor. Havalı yataklarda önemli olan motorun gücü müdür? Sorularıma cevap alabilirmiyim

  • hasta@admin

   Merhabalar
   Motor güçleri hastanın ağırlığına göre tavsiyemiz oluyor, 200 kg kadar kaldırma kapasiteli olan piston motor sistemlerimiz var.
   Hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz İstanbul geneline mevcuttur.
   İyi günler.

 5. Cemre KOÇYİĞİT

  Hasta yatağı kiralama fiyatlarına nereden ulaşabilirim. Yatakların fiyatlandırmaları standartmı yoksa değişiyor mu yardımcı olurmusunuz

  • hasta@admin

   merhabalar Cemre Hanım

   Hasta yatağı kiralama, fiyatlarımızı bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.
   Fiyatları yazımıyouz, yasal olarak medikal ürünlerin fiyatları yazlması yasaklandığı için.
   Hasta yatağı kiralama fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir.
   İyi günler.

 6. Selman KÜÇÜKYURT

  Kiralama hizmetlerinde kredi kartına taksit imkanınız oluyor mu? Ödemeler ne şekilde yapılıyor

  • hasta@admin

   Merhaba
   Kredi kartı tek çekim yapabiliyoruz, hasta yatağı kiralama hizmetinde maalesef taksitlendirme olmuyor.

 7. Halil PİR

  Kiralama hizmeti çok iyi olmuş. Harika bir düşünce hem maddi sorunları olanlar için bir ümit ışığı hem de geçici tedavilerde kullanmak üzere insanlara bir hizmet anlayışı. Firma çok iyi hizmet vermiş.

Yorum yazın

error: