hasta yatağı kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama: En hızlı servis ve en iyi hizmet veren firmamız, İstanbul geneline aynı gün 1-3 saatleri arasında kurulum yapmaktadır. Hemen arayın hemen gelsin, geniş servis ağı ve profesyonel ekibi le My ticaret sizlerin memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

Son dönemlerde yaşanan zorlu hayat şartları yüzünden, gittikçe artan yatalak hastalar için ciddi bir rahatlık olarak görülen ve profesyonelce üretilen hasta karyolaları, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacak düzey haline gelmiştir. Bu sektörde istediğiniz anda satın alarak veya kiralayarak sahip olabileceğiniz yataklar bütçenize uygun ödeme koşulları ile büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Bu kapsamda kullanım özelliklerine göre diğerlerinden farklı olan havalı yataklar standart olan yataklara göre daha kapsamlı halde üretilmektedir. Aynı zamanda tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Uzun süre yatakta tedavi görmek zorunda kalan hastalar için üretilen bu yataklar hastanın vücut ağırlığının uyguladığı basınç ile oluşabilecek yatak yaralarını önlemek amaçlı üretilmektedir. Yatak yaraları oluşumu ise önce hafif kızarıklık ardından morarma ve yara oluşumu ile en son şeklini almaktadır.  Bu durumu engellemek için üretilen bu yataklar daha çok talep edilerek hem hastanın hem de hasta yakınının tüm ihtiyaçlarına cevap verdiği görülmektedir. Hasta yatağı kiralama

 

hasta yatağı kiralama istanbulHasta Yatağı Kiralama Kolaylığı
Hastalık sürecini kısa sürede atlatacak olan kişiler üzerinde yapılan çalışmalarda en uzun süre 3- 4 ayı aşmayacak durumlarda bu yatakların satın alınmasını tavsiye etmeyen üreticiler, bu kapsamda da çalışmalar yaparak ürünleri kiralama işlemleri de yapabilmektedir. İsterseniz günlük isterseniz aylık kiralayabileceğiniz hasta karyolaları veya yataklarını oldukça uygun fiyatlarda bulabilme imkanına sahipsiniz. Bu yüzden tek yapmanız gereken hastanızın ihtiyacı olan yatağı seçmek ve onun konforlu bir şekilde tedavi sürecini atlatmasına yardımcı olabilmek için bir an önce yatak üreticilerinin eğitimli müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek detaylı bilgi almaktır.

Yatak Çeşitleri Ve Özellikleri
Hastanızın kaliteli bir dönem geçirmesi için üreticilerin sunduğu medikal ürünler başlığı altında bulabileceğiniz. Hasta karyolası, hasta yatağı, motorlu hasta yatağı, havalı yataklar, lazımlıklı havalı yataklar, ventilasyonlu havalı yataklar gibi seçenekler ile hastanızın en rahat kullanabileceği ev tipi ve hastane tipi yataklar hakkında bilgi sahibi olarak harekete geçmeniz sizlere fayda sağlayacaktır.  Bu yataklar sizlere hem yatak hem de motor olarak iki parça halinde teslim edilmektedir. Ayrıca istediğiniz motor kapasitesi, istediğiniz başlık ve korkuluklu yataklar, ayarlanabilir özellikte ya da standart olarak hizmetinize sunulmaktadır. Kullanım özelliklerine göre çeşitlere ayrılan bu yataklar;

Boru tipi havalı yataklar,
Baklava tipi havalı yataklar,
a, b, c sistemli havalı yataklar,
Pozisyon verici havalı yataklar,
ventilasyon özellikli havalı yataklar.

 

Hastanızın vücuduna göre şekil alabilecek düzeyde konforlu ve ekonomik olarak üretimi yapılarak, tüm hasta ve hasta yakınları için ister kiralayabileceğiniz isterseniz satın alabileceğiniz kolaylıklarla hizmetinize sunulmaktadır.

Paylaş:

Yorum yazın

error: