Hasta Yatağı Korkuluğu Fiyatları istanbul 2019

Hasta Yatağı Korkuluğu Fiyatları İstanbul

Hasta Yatağı Korkuluğu Fiyatları

Yatakta tedavi gören veya yatağa bağımlı hayatını idame ettirmek zorunda kalan kişiler için günümüzde yeni nesil gelişmiş hasta bakım ürünleri ve alternatifleri sunulmaktadır. Özellikle yatalak hastaların güvenliğinin sağlanması ve konforunun en yüksek seviyelere taşınması tedavi sürecine katkı sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Yaşlı hasta yatak bariyeri uzun süre yatakta kalan ve yarı hareketli hastalar için çok önemli bir yardımcı aparattır. Korkuluklu hasta yatakları hasta güvenliğini sağlayan en önemli araçtır.

Evde hasta bakımı yapan kişilerin tercih etmesi gereken bu ürün hastanın olası hareketlere bağlı olarak yataktan düşme tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. https://hastayataklari.com/ bağlantı adresi üzerinden yatan hastalar için özel tasarlanan korkulukları temin edebilirsiniz.

Hasta Bakımını Kolaylaştıran Ürünler Nelerdir?

Hata bakımının güvenli ve doğru bir şekilde yapılması için en temel unsur doğru medikal ürünlerin seçilmesidir. Kurumsal firmalar tarafından temin edilecek bu ürünlerin kullanımı hasta sağlığı ve güvenliğinin yanı sıra, hata yakınlarına da yardımcı olacaktır. Hasta bakımını kolaylaştıran en temel ürünler arasında:

  • Profesyonel hasta yatakları,
  • Hasta yatağı korkuluğu,
  • Hasta yıkama setleri,
  • Tekerlekli sandalye ve taşıma sedyeleri vb.

Olarak sıralanabilir. Korkuluklu hasta yatağı ürünleri ve havalı yataklar hastaların hem düşme riskini ortadan kaldırır hem de yatak yaralarına karşı havalı sistem ile koruma sağlar.

Hasta Yatağı Bariyerinin Avantajları

Hasta yatakları günümüzde hastaların ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı tür modellerde ve özelliklerde üretilmektedir. Özellikle bariyerli hasta yatakları, evde yaşlı veya hasta bakımı yapan kişilerin olası risklerden korunmasını sağlamaktadır. Yatalak hasta bakımı için vazgeçilmez bir ürün olan hasta yatağı korkuluğu, yatak kenarlarına engel oluşturarak hastanın uyuduğu sırada bilinçsiz olarak kenarlardan düşmesini engellemektedir.

Evde bakım gerektiren uzun süreli hastalar için geliştirilen bu sistemler, özellikle hastalığı kabullenmeyen hastaların bilinçsiz davranışlarla olumsuz hareketlerini kısıtlamaktadır. Hasta yatağı seçimi ve diğer bakım araçları tercih edilmeden önce mutlaka uzmanlardan bilgi almak ve hasta için ideal hasta yatağı ve hasta korkuluğu gibi ürünlerinin seçilmesi gerekmektedir. Hasta yatağı bariyeri çoğu yatalak hasta için önleyici bir sistemdir.

Paylaş:

Yorum yazın

error: