Hasta Yıkama Çarşafı ve Havuzunun Avantajları 2019

Hasta Yıkama Çarşafı ve Havuzunun Avantajları

Hasta Yıkama Çarşafı ve Havuzunun Avantajları

Yatağa bağımlı yaşamak zorunda kalan hastaların bakımları ve temizlikleri oldukça zordur. Özellikle teknik araç gereklere sahip olmayan hasta yakınları bu tip işlemleri yaparken zorlanmaktadır. Sıvı geçirmeyen özellikleri ile hastanın banyo veya farklı bir alan taşınmasına gerek kalmadan yatağında yıkanması mümkündür. Hasta yıkama havuzu veya çarşafı su tahliye sistemi, sızdırmazlık ve diğer tüm avantajları sizlere sağlamaktadır.

Hasta yıkama çarşafının sağladığı başlıca avantajlar arasında:

  • Hastaların taşınmasına gerek kalmadan yatakta yıkanabilir.
  • Kolay kurulum ve kullanım özelliklerine sahiptir.
  • Sıvı geçirmezlik ve sızdırmazlık ile sorunsuz yıkama yapılabilir.
  • Kenar bantları ile hasta yataklarına kolayca takılabilir.
  • Su gideri ile yatakta su birikimi engellenir.

Genellikle tek kullanımlık üretilen bu ürünler tamamen yıpranana ve özelliklerini kaybedene kadar temizlenerek kullanılabilir. Pratik hasta yıkama seti arasında en çok tercih edilen ürünlerin hastalar ve hasta yakınları için avantajları oldukça fazladır.

Hasta Yıkama Çarşafı Nedir?

Hasta yıkama çarşafı, yatağa bağımlı hastaların kaldırılmasına gerek kalmadan yataklarında rahatlıkla yıkanmasını sağlar. Sanıldığının aksine oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan yıkama çarşafı: https://hastayataklari.com/ adresi üzerinden, hasta yıkama seti ürünleri arasından temin edilebilir.

Kenar bantları ile tüm hasta yatakları ile uyum sağlayan çarşaflar, su gider sistemi ile hastanın yatağında sabit kalarak yıkanmasını sağlamaktadır. Su geçirmez ve su biriktirmeyen özellikleri hastaların tüm alanlarda kolayca temizliğinin yapılmasını sağlar.

Hasta Yıkama Çarşafı ve Havuzu Fiyatları

Hastaların banyo ihtiyacının en kısa yoldan kolayca giderilmesi için tasarlanan hasta yıkama havuzu ve çarşafı, hastaların kendi yataklarında yıkanmasını sağlar. Hasta yıkama çarşafı veya modülü, hastaların yıkama işlemleri için banyoya taşınmaları sırasında veya yıkama esnasında karşılaşacakları hemen hemen tüm sorunların önüne geçmektedir.

Banyo sırasında olası yaralanmalara karşı hastaları koruyan bu sistem sayesinde yatağa bağımlı tüm hastaların rahatlıkla yıkanmasını sağlamaktadır. Hasta yıkama seti fiyatları genellikle ürün modeline ve alternatif özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yıkama havuzu modüler yapısı sayesinde kurulum ve temizlik aşamalarında hasta yakınlarına en az hastalar kadar büyük avantaj sağlamaktadır.

Paylaş:

Yorum yazın

error: