Hasta Yıkama ve Bakım Setleri 2019

Hasta Yıkama ve Bakım Setleri

Hasta Yıkama ve Bakım Setleri

Yatarak tedavi görmek zorunda kalan hastalar için özel olarak geliştirilen yeni nesil yıkama setleri hastaların temizlik ve bakım işlemlerini kolaylaştırmak için üretilmektedir. Yerli hasta yıkama seti imalatı ürünlerine https://hastayataklari.com/ adresi üzerinden hızlı erişim sağlayarak hastaların konforlu ve oldukça basit bir şekilde yıkanmalarını sağlayabilirsiniz.

Hasta bakımlarının günümüzde hastanelerden veya diğer sağlık merkezlerinden evlere taşınmasının ardından ortaya çıkan en büyük sorunlardan biri hastaların temizlik ve bakımları olmuştur. Hasta yıkama işlemleri için yeni nesil alternatif oluşturan hasta bakım modülleri, hastaların banyoya taşınması sırasında ortaya çıkabilecek tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Hasta Yıkama Seti Ne İşe Yarar?

Yatalak hastaların sorunsuz ve pratik bir şekilde yıkanmalarını sağlamak adına hasta yıkama seti kullanımı oldukça önemlidir. Son yıllarda, pratik ve kullanışlı özellikleri sayesinde pek çok hasta yakını tarafından tercih edilen setler, kolay kurumları ile de avantaj sağlamaktadır. Hastaların yataklarında özel modüller sayesinde rahatça yıkanmasını sağlayan ürünlerin temizliği ve kurulumu oldukça kolaydır. Yatalak hasta yıkama seti, hastaların taşınmasına gerek kalmadan yataklarında temizlik ve bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır.

Kurumları oldukça basit olan yıkama setlerinin kurulum aşamaları:

  • Hasta yan çevrilerek su geçirmez örtü yatağa serilir.
  • Hastanın ayakucu tarafından su tahliye borusu sarkıtır.
  • 6 adet bakım modülü kılavuzda belirtildiği biçimde birleştirilir.
  • Modülün tüm bağlantı noktaları birleştirilir.
  • Su tahliye borusunun gider veya kova içine yerleştirilir.

Tüm bu adımları dakikalar içinde tamamlayarak hastaların sağlığı ve hijyeni için sorunsuz hasta yıkama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Modüler Hasta Yıkama Seti Fiyatları

Hasta yıkama setlerinin özellikleri çoğu zaman firma özelinde değişiklik göstermektedir. Bu tip sağlık ve medikal ürünleri seçerken fiyatlardan önce sertifika ve kalite seçeneklerinin dikkate alınması gerekmektedir. Piyasadaki birçok ucuz yaşlı bakım ürünü hasta sağlığı açsından tehdit oluşturmaktadır. Bu tip sorunlardan kurtulmak için havalı yatak ithalatı ve hasta yıkama seti üretimi yapan firmamızdan tam destek alabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı hasta yıkama seti müşteri beklentileri doğrultusunda kurumsal firmalar tarafından belirlenmektedir. Uygun fiyatlarla hasta yıkama setini temin edebilirsiniz.

Paylaş:

Yorum yazın

error: