Ürünümüz sayesinde hastalarınızı pratik bir şekilde yıkayabileceksiniz. Ürünümüzün kumaşı uzun süreli kullanıma uygundur. Ürünümüzün kumaşı su tutmaz.

Hasta Yıkama My220

Yerli ürünümüz yatağa bağımlı hastaların yıkanma problemini ortadan kaldırmaktadır. Hasta yıkama seti tüm hastanelere, evde bakım birimlerine, belediyelerin sosyal endikasyonu olan hastalarına, huzur evlerine, yaşlı bakım evlerine ve engelli vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

 • FİYAT: 750 TL
 • KOD: My 2020
 • STOK: Var ( 50 adet stok )
 • TESLİMAT: İstanbul İçi 1-2 Saat'te Kurulum
 • ÜRETİCİ: My Ticaret
 • ÖLÇÜ: 90 cm x 190 cm
 • AĞIRLIK: 20 kg

Hasta Yıkama My220 Videosu

Teslimatlarımızdan Bazıları

Yorum yap"Hasta Yıkama My220"

 1. Esma SERİN

  Sorunsuz ve hızlı bir kargo ile ulaştırıldı. Almayı düşünenler için muhteşem bir firma. Hizmette sınır yok. Gelen set eksiksiz ve hepsi kaliteli.

  • hasta@admin

   Merhabalar Esma Hanım

   Hasta yıkama havuzu yada hasta yıkama seti My ticaret üretimi olup siz değerli hasta yakınlarının ve hastalarınızın hayat yaşantılarını iyilerştirmek ve konfor katmak için üretilmiş hasta yıkama sistemidir.
   Vakit ayırıp yorum yazdığınız için çok çok teşekkürler.

 2. Dilan BAŞTUG

  Hastamız için sipariş oluşturmuştuk. Kısa zamanda tüm ekip eksiksiz olarak kargo ile teslim yapıldı. Kullanımı kolay ve çok konforlu. Firmanızdan yaptığım en iyi alışverişti. Sizlere teşekkür ediyorum. Hasta yakınlarına da tavsiyem rahat etmek için kesinlikle almaları yönündedir.

 3. Sena AYDIN

  Hastamız için sipariş oluşturmak istiyoruz. Parça setleri ve detaylı bilgilendirme alabilirmiyim. Acaba hasta yıkama setindeki garanti kapsamlarını ne şekilde belirliyorsunuz. Bu konular hakkında mail atarmısınız

  • hasta@admin

   Merhabalar
   6 ayrı paraçadan oluşan bloklara sahip, su fişkiyesi ve hortumu, sıvı geçirmez örtüsü, kullanım sonu paketlemek için çantası ve klanma klavuzu ile birlikte gelmektedir. Hasta yıkama artık çok pratik.

 4. Figen TEZCAN

  Hastamız için harika bir ürün demek isterdim ama inanın bizim işimize daha çok yaradı. Önceden hastamıza da bize de eziyet yapıyormuşuz haberimiz yokmuş. kim üretti ise kim vesile oldu ise Allah razı olsun. Harika bir kolaylık sağladı. Banyo yapmak artık bizim için eğlenceye dönüştü diyebiliriz

 5. Sultan TAHTALI

  Bu ürünü kiralama şansımız var mı acaba? Hasta için deneme amaçlı belirli bir zaman kiralasak sonra satışı gerçekleştirsek?

  • hasta@admin

   Merhabalar
   Maalesef temizlik ürünleri ve hijyen sıkıntısından dolayı kiralama hizmeti vermiyoruz. İyi günler.

 6. Dündar KAPLAN

  Daha önce sipariş veren bir akrabam sayesinde tanıştım firmanızla. Birçok işlemlerimizde kolaylıklar sağladığınız ve özellikle hastalarımızın daha konforlu bir şekilde bakım yapılmasında katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Almayı düşünenler için söylüyorum muhteşem bir kolaylık sağlıyor.

 7. Ayça ÇELİK

  Firma kargo ile gönderim sağladı. Bir gün sonra işlemlerimiz halloldu ve ürün kuruldu. Rahat bir banyo keyfi yapmak isteyen ve hastalarının yüzünü güldürmek isteyenler hemen sipariş oluştursun. Biz çok memnun kaldık.

 8. Aydın KEÇECİ

  Hasta yıkama seti tarafımızdan alındı. Set muhteşem hasta için çok kolaylık sağlıyor. Rahat bir şekilde banyo keyfi yapabileceğiz artık. Hasta yıkama havuzu olarak yapılan muhteşem üretim için firmayı tebrik ederim.

 9. Özge Deniz ŞİMŞEK

  Acaba iki ürün almak istesek belirli bir indirim yapıyormusunuz? Hasta yakını bir arkadaş ile almayı düşünüyoruz .

  • hasta@admin

   Merhaba Özge hanım
   Tabi indirim mümkün, lütfen iletişime geçiniz, hasta yıkama seti firmamızın üretimidir.

 10. Ahmed ERSEN

  Yıkama seti süper arkadaşlar. kesinlikle alacaklara tavsiye ediyorum. Kolaylığın bu kadarı yok. Hastanız için kaçırmayın derim

Yorum yazın

error: