İkinci El Hasta Karyolası yeni

İkinci El Hasta Karyolası

İkinci El Hasta Karyolası

İkinci el hasta karyolası almak isteyen müşterilerimizin İstanbul içerisinden sipariş vermeleri durumunda; 1-2 saat içerisinde ürünün teslimatı yapılıp, kurulumu da tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Firmamız 7/24 hizmet vermekte olup, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için sipariş verecek olan müşterilerimiz ile siparişleri öncesinde detaylı bir görüşme gerçekleştirmekteyiz. Hangi ürüne ihtiyaçlarının olduğu ve bu ürünü ne kadar süre kullanmaları gerektiği ile ilgili bilgi alışverişi yapılmaktadır. Her ürünün setinde karyola kasası, özel sıvı geçirmez yatak, alez ve serum askısı bulunmaktadır. Ürünler özel bir kabin içerisinde dezenfekte edildiği için müşterilerimizin ikinci el ürün olmasından kaynaklı olarak herhangi bir endişeye kapılmalarına gerek yoktur.

  1. El Hasta Karyolasının Özellikleri Nelerdir?

Hasta karyolası kiralamak isteyenler; 2 motorlu ve 4 motorlu olmak üzere tedavilerine uygun olan karyola çeşitlerinden birini seçmelilerdir. Hastaların baş ve ayak kısımlarını hareket ettirebilmelerini, serum askılığını da baş ve ayak kısımlarına koyabilmelerini sağlamaktadır. Sıvı geçirmez bir yataktır. Ayrıca korkulukları da antibakteriyeldir. Dolayısı ile mikrop tutmamasının yanı sıra kolay silinebilmektedir. 2 motorlu olan 4.500 ve 4 motorlu olan da 6.000 Newton kapasiteli motora sahiptir.

  1. El Hasta Karyolası Satın Mı Alınmalı Yoksa Kiralanmalı Mı?
  2. el hasta karyolası ihtiyacı olan hastaların iki seçenekleri bulunmaktadır. Karyola için satın alma işlemi yapabilecekleri gibi kiralama da yapabilmektedirler. Hangisini seçmeleri gerektiğini ise tedavi süreçleri ve yaşları belirlemektedir. Evde tedavi görenler, uzun süre yatarak tedavi görenler hasta karyolasını tercih etmektedir. 3-4 ay gibi bir süre için hasta karyolasını satın almaya gerek yoktur. Aylık olarak kiralamak mümkündür. İstenen sürenin söylenmesi yeterlidir. Ancak 3-4 aydan daha uzun süre karyolayı kullanacak olanların kiralamak yerine satın alma işlemini yapmaları tavsiye edilmektedir. Ayrıca orta yaşlı ve genç olanların iyileşme süreçleri daha kısa olduğu için bu kişilerin kiralama işlemi yapması tavsiye edilmektedir. Yaşlılara ise satın alma önerilmektedir. 0535 588 88 88 numaralı Whatsapp iletişim numaramız üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek konu ile ilgili bilgilendirme talep edebilmek mümkündür.
Paylaş:

Yorum yazın

error: