İkinci El Hasta Yatağı yeni sistem

İkinci El Hasta Yatağı

İkinci El Hasta Yatağı

İkinci el hasta yatağı almak isteyenlerin ideal konforu yakalayabilmeleri için kurumsal ve güvenilir bir firmadan hizmet almaları gerekmektedir. Firmamız ise bu konuda güvenirliğini artık kanıtlamıştır. Hasta yataklarını satın alabilecekleri gibi kiralama imkanları da bulunmaktadır. Satın almaları durumunda 2 yıla kadar garanti verilmektedir. Uygun fiyatlı hasta yataklarını ve özelliklerini web sitemizden görüntüleyebilmeleri mümkün olmaktadır. Buna ek olarak hasta bakım araçlarını görebilmektedirler. Hasta yataklarının fiyatları; yatakların ek özelliklerine ve rahatlıklarına göre değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü kullanım koşullarına sahip olan hasta yataklarımız antibakteriyel materyallerden üretildikleri için hijyen konusunda da herhangi bir problemin yaşanması söz konusu değildir. Hastanın yanı sıra hasta bakıcılar için de gerekli koşulların sağlanması mümkün olmaktadır.

My Ticaret Aracılığı İle 2. El Hasta Yatağı Almak Güvenli Midir?

My Ticaret olarak 2. el hasta yataklarımızı özel bir kabin içerisinde dezenfekte ettiğimiz için oldukça steril ve güvenli ürünlerimiz bulunmaktadır. Hasta yataklarında fonksiyonel bir arızanın yaşanması durumunda, ilgili hasta yatağının kullanım ömrü pek uzun ömürlü olmamaktadır. Dolayısı ile de hangi firmadan kiralama işleminin yapılacağının iyi seçilmesi gerekmektedir. Güvenilir bir firmadan hizmet almak, bütün fonksiyonları çalışan bir yatağa sahip olabilmek için önem arz etmektedir. Bunun için garantili ürünler veren ve süreç içerisinde hasta ile irtibatı kopartmayan firmamız, güvenilirliğini kanıtlamıştır. Kurumsal hizmetlerimizden faydalananların memnuniyet yorumlarını ise web sitemiz üzerinden görüntüleyebilmek mümkün olmaktadır.

  1. El Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  2. el hasta yatağı almak isteyenlerin bu süreçte yatağı seçerken önem vermeleri gereken noktalar aşağıda verilmiştir:
  • Hastanın fiziksel özellikleri önem arz etmektedir. Ağırlıklarına ve vücut ölçülerine göre yatak seçimi yapılmaktadır.
  • Hastanın hastalığının ne kadar ileri derecede olduğuna bakılması gerekmektedir.
  • Uygulanacak olan tedavi türü önemlidir.
  • Hastaların yaşları ve cinsiyetleri, hangi yatağın seçilmesi gerektiği konusunda önemlidir.

Yataklarımız vücut ısısına ve vücut yapısına göre özel üretilebildikleri için hastalarımızın kendilerine en uygun yatağı seçmeleri, iyileşme süreçleri için iyi olmaktadır. Bu süreçte 0535 588 88 88 numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek müşteri temsilcilerimiz ile istişare edebilmektedirler.

Paylaş:

Yorum yazın

error: