İkinci El Hasta Yatağı

İkinci El Hasta Yatağının Özellikleri

İkinci El Hasta Yatağının Özellikleri

Ortalama 3-4 ay gibi bir süre yatarak tedavi görecek olan hastaların ikinci el yatak ile tedavilerine daha konforlu bir şekilde devam etmeleri tavsiye edilmektedir. Hasta yatağı ikinci el olsa da kalitede veya hijyende herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Firmamız ürünlerini özel bir kabin içerisinde dezenfekte ettiği için, ayrıca ürünler de antibakteriyel özellikte olduğu için hijyen konusunda bir sorun oluşmamaktadır. Bununla birlikte ürünlerimizi satın almaya karar veren müşterilerimize garanti kapsamında hizmet vermekteyiz. 3-4 aydan daha uzun süre tedavi görecek olan müşterilerimizin kiralamak yerine ürün alımı yapması tavsiye edilmektedir. Fiyat konusu ise müşteri temsilcilerimiz ile görüşülmelidir.

 1. El Hasta Yatağı Nasıl Olmalıdır?
 2. el hasta yatağı alacak olan kişilerin yatakların kaliteli olup olmadığına dikkat etmeleri gerekmektedir. Sıfır yatak olmadıkları için herhangi bir fonksiyonunun zarar görüp görmediği konusunda dikkatli olmalılardır. Bu yüzden alışverişlerini gerçekleştirdikleri firmaların güvenilir ve kurumsal olması gerekmektedir. Yatağın kaliteli olup olmadığını anlayabilmeleri için dikkat etmeleri gereken özellikleri aşağıda verilmiştir:
 • Antibakteriyel materyallerden üretilen bir yapısı bulunmaktadır.
 • Hasta yatağının kasası ve yatağın kendisi, oldukça kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.
 • Kaliteli bir yatak sıvı geçirmemektedir.
 • Hastanın daha konforlu bir şekilde yatabilmesi ve oturabilmesi için hareket fonksiyonlarına sahip olması gerekmektedir.
 • Hem hasta hem de hasta bakıcı için daha kolay olabilmesi adına tekerlekli, kolay taşınabilen, kumanda ile kontrol edilebilen bir hasta yatağı olmalıdır.
 1. El Hasta Yatağının Avantajları Nelerdir?
 2. el hasta yatakları kullananların elde ettikleri faydalar şu şekildedir:
 • Hastanın oturma, yemek yeme ve uyuma pozisyonlarında konforu yakalayabilmesini sağlamaktadır.
 • Oluşturulması gereken sağlık koşullarını destekleyen özelliklere sahiptir.
 • Hastaların taşınma işlemlerinin oldukça kolay olması sağlanmaktadır.
 • İkinci el hasta yatakları ucuz olmaktadır ve ucuz olmasına rağmen kalitelidir.
 • Tedavi sürecinin daha kısa sürede sonlanabilmesi için katkı sağlamaktadır.

Hasta yataklarının avantajları göze alındığında uygun fiyatlı ikinci el bir hasta yatağı arayanların 0535 588 88 88 aracılığı ile firmamızla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Paylaş:

Yorum yazın

error: