Kiralık Hasta Karyolaları

Kiralık Hasta Karyolası Çeşitleri

Kiralık Hasta Karyolası Çeşitleri

Hasta karyolası çeşitlerimiz 2 adettir. 2 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolalarımız bulunmaktadır. Kiralama ve satın alma seçenekleri bulunmaktadır. Hasta bakıcıların zorluk çekmemesi ve hastaların bu süreci daha rahat atlatabilmesi için hasta karyolaları özel fonksiyonlar ile dizayn edilmiştir. 2005 yılından bu yana hizmet veren firmamız hem imalat hem ithalat hem de ihracat yapan kurumsal bir firmadır ve müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bu yüzden hasta yataklarında herhangi bir program çıkması durumunda ürünler garanti kapsamında olup, bizimle iletişime geçilmesi yeterli olmaktadır.

2 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası

4 ayrı parçadan oluşan korkuluk barındıran bu karyolalarda 2 adet motor bulunmaktadır. Genellikle hareket edebilen hastalarımızın tercih ettiği bir üründür. Uzun süre yatış pozisyonunda duracak olan hastalarımızın baş ve ayak bölümlerini hareket ettirerek kendileri için en uygun pozisyonu bulabilmelerine imkan tanınmaktadır. İstanbul hasta karyolası teslimatları gün içerisinde yapılmakta olup, stoklarımızda var olan bu ürünü almak isteyenlerin %75’i evde bakım amacı ile almaktadırlar. 100 kilograma kadar hasta taşıyabilmektedir. Sipariş veren müşterilerimize karyola kasası, özel sıvı geçirmez yatağı, koruyucu örtüsü ve serum askısı ile beraber ürün gönderilmektedir. Kurulumunu görevlilerimiz tamamlamaktadır.

4 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası

Tüm ihtiyaçlara göre özel tasarlanmış olan ve en üst seviye fonksiyonlara sahip hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolasıdır. 4 adet piston motor ile yatağın hastaya destek sağlayabilecek birçok fonksiyonu bulunmaktadır. Baş ve ayak bölgesini kaldırıp indirebilmek, hasta yatağını yükseltebilmek ve alçaltabilmek, trendelenburg hareketini yapabilmek gibi özellikleri bulunmaktadır. Trendelenburg özelliği hastanın görüş açısının genişlemesini sağlamaktadır. Aynı zamanda hastanın tansiyonunu düzenleme ve hava empolisini önleme özelliğine sahiptir. İstanbul içerisinden sipariş veren müşterilerimizin siparişleri 2 saat içerisinde teslim edilmekte ve kurulmaktadır. Hasta karyolası fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için 0535 588 88 88 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olmaktadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 130 kilograma kadar olan hastaları taşıyabilmektedir. Dolayısı ile özel ölçülerde üretilen bu ürün, obez hastaların rahatlıkla kullanabileceği bir karyoladır.

Paylaş:

Yorum yazın

error: