Tekerlekli Sandalye ve Hasta Taşıma Sedyesi 2019

Tekerlekli Sandalye ve Hasta Taşıma Sedyesi

Tekerlekli Sandalye ve Hasta Taşıma Sedyesi

Yürüme fonksiyonlarını kaybetmiş hastaların taşınması ve nakilleri için büyük bir kolaylık ve alternatif oluşturan tekerlekli sandalyeler, gelişen medikal teknolojileri sayesinde hastalar için ideal konforu sağlarken, yasta yakınları içinde rahat taşıma kolaylığı imkanı sağlamaktadır. Pratik katlanabilir özellikleri ve konforlu yapısı ile hastaların rahat bir şekilde hareket ettirilmesini sağlamaktadır. Tekerlekli sandalye fiyatları sürekli sandalye kullanmak zorunda olmayan veya belirli günlerde ihtiyaç duyan kişiler için oldukça yüksektir. Bu nedenle kiralama seçeneklerine sahip olan sandalyelerin hastalar için avantajları oldukça fazladır.

Yatan hastaların tekerlekli sandalyeler ile taşınması oldukça zordur. Bu hastalar için özel olarak geliştirilen ve tıpkı yüksek konfor özelliklerine sahip hasta yatakları gibi hastalarda yara oluşumunu engelleyen taşıma sedyeleri de her yönden avantaj sağlamaktadır. https://hastayataklari.com/ adresi üzerinden tekerlekli sandalye ve taşıma sedyelerini inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Tekerlekli Sandalye Kiralama

Tekerlekli sandalye fiyatlarının yüksek olması bu sandalyelere sürekli ihtiyaç duymayan kişileri kiralık sandalyelere yönlendirmiştir. Tekerlekli sandalye kiralama İstanbul gibi büyük şehirlerde birçok kişi için hayati önem taşımaktadır. Kiralanan birçok tekerlekli sandalye modelinde:

  • Hareketli yatar sırt,
  • Kalkar ayaklı,
  • Tuvaletli modeller vb.

Birçok farklı alternatif seçeneğe sahiptir. Hastalar için rahat bir alan sağlayan sandalyeler, hasta yakınları içinde rahat itiş ve hareket gücü ile kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Tekerlekli sandalyeler aynı zamanda katlanabilir ve portatif olma özellikleri ile çok az yer kaplayarak rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Tekerlekli sandalye kiralama hizmeti hem ekonomik hem de kullanım açısından size avantaj sağlar.

Hasta Taşıma Sedyesi Kullanım Avantajları

Hasta sedyelerinin kullanımı özellikle hastanelerde ve özel sağlık kuruluşlarında oldukça yaygındır. Huzur evleri, yaşlı bakım merkezleri ve kliniklerde taşıma sedyeleri hasta ve hata bakıcılara veya yakınlarına nakil sırasında kolaylık sağlamaktadır. Olası düşmelere ve çarpmalara karşı kenarlık ve kemer özellikleri ile hasta güvenliği hasta taşıma sedyesi ile sağlanmaktadır. Hasta taşıma sedyesi kullanımı hastaların konforlu bir şekilde taşınmasını sağlayan en önemli hasta bakım araçlarından biridir.

 

Paylaş:

Yorum yazın

error: